I Ekonomia (niestacjonarne)
Wyniki egzaminu z Rachunkowości
Lp. Nazwisko i imię Nr alb. Ocena z egzam.
1. Altamer Katarzyna 41046 3,5
2. Angielska Beata 41047 3,5
3. Babiarz Monika 41048 3,0
4. Bałaban Renata 41050 3,0
5. Bałut Izabela 41051 3,0
6. Bartnik Agnieszka 41053 4,0
7. Bator Bartłomiej 41054 3,0
8. Bernadyn Krzysztof 41057 3,0
9. Bielenda Aneta 41058 4,0
10. Bilski Marek 41060 3,0
11. Buczek Arkadiusz 41236 2,0
12. Buczko Damian 41062 2,0
13. Buczkowski Artur 41063 2,0
14. Bury Elżbieta 41064 5,0
15. Buszek Paulina 41065 3,0
16. Chmiel Ewa 41066 4,5
17. Chmielowiec Magdalena 41067 2,0
18. Cichoń Marta 41068 3,0
19. Cygan Natalia 41069 3,0
20. Czerwonka Edyta 41070 3,0
21. Ćwikła Agnieszka 41071 3,0
22. Dąbrowiecka Sylwia 41072 3,0
23. Dębska Elżbieta 41073 4,0
24. Dobek Agata 41237 3,5
25. Domka Tomasz 41075 4,0
26. Drzał Ewelina 41076 3,0
27. Dytko Jadwiga 41078 2,0
28. Dziedzio Agnieszka 41079 3,0
29. Florek Ewa 41082 3,0
30. Gaweł Jolanta 41084 3,5
31. Gaździk Edyta 41085 3,0
32. Godzic Barbara 41086 3,5
33. Gradowicz Ewelina 41087 3,0
35. Grzebieniak Krzysztof 41089 -
36. Gutowska Renata 41091 2,0
37. Gwóźdź Bartłomiej 41092 2,0
38. Hadam Anna 41093 3,5
39. Irzyk Przemysław 41095 3,5
40. Jakubiec Michał 41096 2,0
41. Jarecki Marcin 41097 -
42. Jaskot Damian 41098 3,0
43. Jastrzebska Agnieszka 42042 4,0
44. Jastrzębska Grażyna 41099 4,0
45. Kamińska Dorota 41102 3,0
46. Karnasiewicz Katarzyna 41105 3,0
47. Kądziołka Agnieszka 41106 3,0
48. Kędzior Agnieszka 41107 3,0
49. Kilian Andrzej 41110 2,0
50. Kłak Andrzej 41111 3,0
51. Kołcz Katarzyna 41115 3,0
52. Kopek Grzegorz 41116 4,0
53. Kozak Edyta 41117 3,0
54. Kozubal Agnieszka 41118 2,0
55. Krajewska Katarzyna 41119 2,0
56. Krzywdzik Agnieszka 41122 2,0
57. Kulpa Barbara 41123 2,0
58. Kurylak Agnieszka 41124 3,0
59. Lew Bogusław 41127 2,0
60. Mac Urszula 41129 3,5
61. Maćkowiak Cezary 41130 3,5
62. Majkut Monika 41131 2,0
63. Maksymowicz Wojciech 41132 2,0
64. Malon Grzegorz 41133 4,5
65. Marciniec Bernardeta 41134 3,0
66. Marcinik Justyna 41135 4,5
67. Marek Małgorzata 41136 3,0
68. Markowicz Łukasz 41137
69. Materna Agnieszka 41138 3,0
70. Materna Alicja 41139 3,0
71. Matuła Elżbieta 41140 -
72. Mendocha Joanna 41141 3,0
73. Michalik Grzegorz 41143 -
74. Miszczak Justyna 41144 3,0
75. Motyka Jakub 41145 2,0
76. Nadziałek Tomasz 41146 3,0
77. Nicpoń Dariusz 41147 -
78. Nicpoń Elżbieta 41148 2,0
79. Niemiec Barbara 41149 3,0
80. Noga Łukasz 24106 2,0
81. Onik Edyta 41150 3,0
82. Opiela Elżbieta 41151 4,0
83. Ożyło Mateusz 8754/z -
84. Pajdo Maciej 41153 2,0
85. Paluch Jacek 41238 3,5
86. Panocha Błazej 41155 3,0
87. Pawłowska – Leja Dorota 41157 3,0
88. Pelczar Agnieszka 41158 3,5
89. Piechota Edyta 41159 3,0
90. Pietras Grzegorz 41239 2,0
91. Pietras Sławomir 41160 3,0
92. Pietrzyk Krzysztof 41161 2,0
93. Pikuła Anna 41162 3,0
94. Pilip Zygmunt 41163 3,0
95. Pisarski Artur 41164 -
96. Płachta Dorota 41055 3,0
97. Posłuszna Natalia 41240 3,0
98. Potęga Joanna 41165 3,5
99. Przegięda Łukasz 41166 3,0
100. Przygoda Alicja 41167 4,0
101. Puchała Dorota 41168 4,5
102. Pudełko Magdalena 41169 3,0
103. Puk Barbara 41170 -
104. Rachfał Joanna 41243 5,0
105. Rejman Justyna 41172 4,5
106. Rybka Łukasz 41174 -
107. Rząsa Sylwester 41175 2,0
108. Sagan Zofia 41176 5,0
109. Schab Agnieszka 41177 3,0
110. Serwatka Marta 41178 3,0
111. Setlak Joanna 41179 4,0
112. Siedlecka Małgorzata 41180 2,0
113. Skalski Michał 41182 3,0
114. Sobczuk Magdalena 41183 3,0
115. Sobek Bartłomiej 41184 3,0
116. Sobuś Małgorzata 41185 3,0
117. Staniek Arkadiusz 41186 3,0
118. Stecko Tomasz 41187 3,0
119. Steczkiewicz Joanna 41188 3,0
120. Stegińska Alicja 41189 2,0
121. Strzałka Stanisława 41190 3,5
122. Sukiennik Magdalena 41191 3,0
123. Surowiec Ewa 41193 2,0
124. Surowiec Katarzyna 41194 3,0
125. Szafran Bernarda 41195 3,0
126. Szczawińska Justyna 41196 4,5
127. Szczęch Jacek 41198 2,0
128. Szczygieł Wojciech 41199 2,0
129. Szewc Łukasz 41200 2,0
130. Szmul Dariusz 41201 2,0
131. Szpunar Grzegorz 17360/z 3,0
132. Szpyt Michał 41202 2,0
133. Szwed Adam 41203 -
134. Szwed Anna 41204 2,0
135. Szydełko Marcin 41205 2,0
136. Ślęzak Anna 41206 2,0
137. Tadra Zofia 41208 3,5
138. Tomaszewska Dominika 41211 2,0
139. Tyczyńska Monika 41213 2,0
140. Tyralik Magdalena 41214 3,5
141. Ukleja Joanna 41245 2,0
142. Urzędowski Mateusz 41216 2,0
143. Wania Krzysztof 41217 -
144. Wardzała Anna 41218 5,0
145. Wiatr Katarzyna 41219 2,0
146. Wielobób Gabriela 41221 3,0
147. Wiewiórska Bogusława 41222 3,0
148. Wilczek Iwona 41223 2,0
149. Wisz Beata 41224 3,0
150. Wojtaszek Przemysław 41226 3,0
151. Woliński Ryszard 41227 3,0
152. Worek Krzysztof 41261 3,0
153. Woźniak Dominik 41225 2,0
154. Wójcikiewicz Łukasz 41229 2,0
155. Zając Krzysztof 41231 -
156. Zamołojko Tycjan 41232 2,0
157. Zawiślak Mirosław 41233 3,0
158. Zazulska Dominika 41234 3,0
159. Żelazko Agnieszka 41235 2,0
160. Kuryj Barbara 3,0
Egzamin poprawkowy i wpisy:
Piątek 06.07.2007 godz.: 17.00 sala C-2
dr inż. Ryszard Kata
Offline