Ogłoszenie

SESJA :D

#1 2007-02-16 22:52:29

ediii

Super weteran

7219888
Skąd: Rękawica bez "r"
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 260

KOSMICI nawiedzili UR :D

Heh  na dziejszym wykładzie z podstaw to myślałam, że nie wytrzymam .......taki jakiś kosmita z tego Krupy!!!  Uśmialiśmy się jak mało kiedy ...od samegpo początku sypal nam wykład ze slajdów....najlepszy motyw odwalił z tym jak po paru slajdach na początek .......zobaczylismy slajd "QUESTIOS?"....a za 5 sekund "NO QUESTIONS?"...i gość rzuca hasło "to 5 minut przerwy" a nie wiem czy wykład trwał do tej przerwy parenaście minut???...hihihi....no i potem wyciągnął magiczne urządzenie.......dla jednych "rozkładany gługopis", dla innych "antenka"<tak dla uściślenie to był WSKAŹNIK:P>.....ja jestem za antenką bo na moje oko to ten gość to kosmita i przez tą antenkę łączył się z kolegami po fachu w kosmosie......tak więc ludziska jak będzie jakiś kolos u niego albo egzamin to będą nas pilnowali koledzy prof. K. Krupy.....ZIELONI  KOSMICI ....pozdro

Ostatnio edytowany przez ediii (2007-02-16 22:54:38)


Ile może wytrzymać przyjaźń?
Ile może wytrzymać lojalność, zaufanie?
Czas ten niestety czasem liczy się w dniach...nie w latach....
A kto wierzy, że przyjaźń między kobietą i mężczną może istnieć???...bo ja chyba w to nie wierzę...choć bardzo chciałam!!

Offline

 

#2 2007-02-26 09:44:09

sardes

Aktywny

5820241
Call me!
Skąd: Harta
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: KOSMICI nawiedzili UR :D

nom potwierdzam ;/
gośc jest nawiedzony
ja osobiście poszedłem do domu bo nie mogłem wytrzymac jego pierd.....a o usa itp ;/
i jeszcze na końcu puścił liste jełop jeden[koleżnaka mnie wpisała:*]


Fortes Fortuna Adiuvat

Offline

 

#3 2007-03-01 19:01:27

bartek

Weteran

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 79
Punktów :   

Re: KOSMICI nawiedzili UR :D

hej no to widze ze te drugie półrocze to będzie masakra ja tam jeszcze nie miałem styczności z kosmita hehe ale widze ze będzie bardzo ciekawie pozdrawiam

Offline

 

#4 2007-03-07 11:36:04

Elcia

Aktywny

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-02-23
Posty: 41
Punktów :   

Re: KOSMICI nawiedzili UR :D

Heheh no potwierdzam - Kosmita Gośc jest naprawde zabawny .. jak Go widze to juz śmieje a co do antenki to chyba jednak długopis heheh .. babka z gegry w gimie miała taki sam

Offline

 

#5 2007-03-08 09:59:20

izabelka-84

Super weteran

Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 150
Punktów :   

Re: KOSMICI nawiedzili UR :D

Nie no nie rozumiem czemu wszyscy jakoś tego kolesia nie specjalnie polubili...hehehe jest całkiem całkiem, tylko za szybko te slajdy puszcze i jakby nie pomoc WIELKIEJ DYKTATORKI (DYKTOWACZKI) hehe to nic bym nie miała z notatki.Tylko czemu jak ktoś sobie chce kulturalnie porozmawiać i odstresować się to koleś się przyczepia od razu??? Tego tylko nie potrafię zrozumieć..jakby mało było słuchać ciągłego ciiiiii.....Nie prawdaż elito???hehehe

Offline

 

#6 2007-03-08 14:35:41

eska

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 19
Punktów :   

Re: KOSMICI nawiedzili UR :D

izabelka-84 napisał:

Nie no nie rozumiem czemu wszyscy jakoś tego kolesia nie specjalnie polubili...hehehe jest całkiem całkiem, tylko za szybko te slajdy puszcze i jakby nie pomoc WIELKIEJ DYKTATORKI (DYKTOWACZKI) hehe to nic bym nie miała z notatki.Tylko czemu jak ktoś sobie chce kulturalnie porozmawiać i odstresować się to koleś się przyczepia od razu??? Tego tylko nie potrafię zrozumieć..jakby mało było słuchać ciągłego ciiiiii.....Nie prawdaż elito???hehehe

jak milo ze o mnie wspomnialas, mam nadzieje ze jutro bedziemy tworzyc rownie zgrany duet i notatka bedzie fullwypas, a co do gascia z tych podstaw to uwazam ze calkiem niezle dowalil temu kolesiowi i ja sie konkretnie osmialam, a jak opowiedzialam to mojej mamie krystynie to az sie kobiecinka poplakal ze smiechu.
wpadlm na taki pomysl zeby poprosic goscia o udostepnienie tych materialow, ktore wyswietla, zeby nie trzebabylo ich przepisywac, i co Wy na to Elito??

Offline

 

#7 2007-03-08 15:17:34

bartek

Weteran

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 79
Punktów :   

Re: KOSMICI nawiedzili UR :D

jestem za

Offline

 

#8 2007-03-13 17:52:21

eska

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 19
Punktów :   

Re: KOSMICI nawiedzili UR :D

nie wiem czy ktos odwazy sie pojsc do goscia z podstaw, ale jedna dziewczyna robila zdjecia tych slajdow ktore on puszcza i ma je umiescic na naszym mailu, teraz mozemy miec tylko nadzieje ze dotrzyma slowa i ze za kazdym razem bedzie robila zdjecia na wykladach,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fir0.pun.pl www.mpo-liga.pun.pl www.mangekyou-eye.pun.pl www.radiamuzykayeah.pun.pl www.zssf.pun.pl